Bilişim Eğitimleri

Uzmanlık Eğitimleri

Proje Yönetimi Eğitimleri

PMP Deneme Sınavı

Eğitim Hakkında

PMP sınavını kazanma şansınızı yükseltmek için; size 200 soruluk Türkçe ve İngilizce seçenekli gerçek sınav soruları içerik ve formatında, deneme sınavı fırsatı sunuyoruz!

PMP hazırlık maratonunda sürekli hedef odaklı çalışmanız gerekir. Yoğun iş temponuzu ve sosyal yaşantınızı dengelerken, 600-700 sayfalık kitapları devirip, minimum 100 saatlik bir çalışma eforu çokça fedakârlık gerektirir.

Gelin, önce mevcut durumunuzu PMP deneme sınavımızda birlikte tespit edelim. Sınav sonrasında, PMP hocalarımız ve sınav uzmanlarımızın görüşleri doğrultusunda, kişiye özel hazırlayacağımız değerlendirme raporumuz ile iyileştirmeniz gereken konuları sizlere bildirelim. Sınavda kazanma şansınızı yükseltmek için size özel sınav stratejilerimizi, püf noktalarımızı ve ipuçlarımızı paylaşalım.

Her ay düzenli olarak deneme sınavlarımızı takip etmeniz durumunda; PMP hazırlık sürecinizdeki gelişiminizi istatistiksel olarak izleyebiliyor ve objektif olarak değerlendirebiliyor olacaksınız.

Deneme sınavları, sınavı kazanma şansınızı artırmak, gelişiminizi gözlemleyip bilinçli olarak süreci kontrol edip, PMP sertifikasını garanti altına alabilmek için büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır, kaçırmayın!

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Şimdi Kayıt Olun

Neden BT Akademi'de Eğitim Almalısınız?

BT Akademi; bilişim alanında verdiği kariyer/sertifikasyon ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra kurumsal gereksinimlere de çözümler sunarken, güvenilirliğini sürekli kılan özgün bir eğitim sistematiği ile hizmet vermektedir.

Sizin Gözünüzden Biz

banner-nav banner-nav

Tube - Akademi

banner-nav banner-nav

{{videoTitle}}

{{videoDesc}}

Tümünü Göster

SORUNUZ MU VAR?

0216 342 8010
phone-img

Hemen Başvurun

X

Mesajınız tarafımıza ulaşmıştır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.