Kapat

Java Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Java Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Ön Koşul: Yok

“Java Yazılım Uzmanlığı” eğitiminin hedefi,  Java programlama dili aracılığı ile nesneye yönelik programlamanın içselleşmesini sağlamaktır.

Diğer bir deyişle, bu eğitimin hedefi, yazılım dünyasının en popüler programlama dilleri arasında ilk sıralarda bulunan Java’yı kullanarak nesneye yönelik programlamayı kendine has tüm incelikleriyle öğretmektir.

200 saatlik eğitimde, profesyonel anlamda nasıl yazılım projesi geliştirilmesi gerektiği, yazılım mühendisliği standartlarına uygun örneklerle detaylandırılarak anlatılır. Ödevler ve projelerle de içerikteki tüm konuların pekiştirilmesi sağlanır.

Eğitim İçeriği
Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Java programlama dili; taşınabilir, donanımdan bağımsız, güvenilir, güçlü, yazımı/okunuşu sade, çok kullanıcılı  sistemlere uygun, program parçalarının farklı makinalarda birbiri ile uyumlu çalışabildiği, yorumlanan, dinamik ve yüksek performanslı bir nesne yönelimli dildir.

Java programlama dili, Java ekosisteminin parçası teknolojilerle beraber “açık kaynak kodlu yazılım geliştirme” anlayışını besler. 

Nesne yönelimli programlama (NYP), şu anki hâkim programlama anlayışı olduğu için öğrenilmesinin artıları sayısızdır. NYP'nin Java programlama dili ile öğrenilmesinin artıları ayrıca sayısızdır.

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: