Uzmanlık Eğitimleri

Uzmanlık Eğitimleri

BT Akademi, bilişim sektörünün ihtiyaçlarını gözeterek hazırladığı özel içerikler, geliştirmiş olduğu uygulamaya dayalı ve özgün eğitim metodolojisiyle; kurumların iş verimliliği ve rekabet gücüne, bilişim profesyonellerin ise kariyerlerine ivme kazandıran uzmanlık eğitimleri sunmaktadır.

banner-nav

Geleceğini bugünden planlayan, aldığı doğru kararlarla kariyerlerinde fark yaratmak isteyen bireyler ve yenilikçi teknolojileri kullanarak alanında öncü olmak isteyen kurumların; Yazılım, Sistem, Network, Veritabanı ve Raporlama, İş Çözümleri ve İş Analizi, Proje Yönetimi ve Microsoft Office alanlarındaki eğitim ihtiyaçları BT Akademi tarafından karşılanmaktadır.

BT Akademi’nin eğitmen kadrosu; Türkiye’nin önde gelen global markalarına hizmet veren, aynı zamanda birer akademisyen, yazar, proje yöneticisi ve kurumsal danışman olan Bilişim Profesyonellerinden oluşmaktadır. BT Akademi eğitmenleri; gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; kurumlara, yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır.

BT Akademi; ileri seviye eğitimleri kısa zamanda alabilme imkânı tanıyan özgün eğitim içerikleri ile de fark yaratmaktadır.

Neden BT Akademi'de Eğitim Almalısınız?

BT Akademi; bilişim alanında verdiği kariyer/sertifikasyon ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra kurumsal gereksinimlere de çözümler sunarken, güvenilirliğini sürekli kılan özgün bir eğitim sistematiği ile hizmet vermektedir.

Sizin Gözünüzden Biz

banner-nav banner-nav

Tube - Akademi

banner-nav banner-nav

{{videoTitle}}

{{videoDesc}}

Tümünü Göster

SORUNUZ MU VAR?

0216 342 8010
phone-img

Hemen Başvurun

X

Mesajınız tarafımıza ulaşmıştır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.