Kapat

CCNA 200-301 (Implementing and Administering Cisco Solutions)

CCNA 200-301 (Implementing and Administering Cisco Solutions)

Ön Koşul: Yok

Bu eğitim katılımcılarına küçük ve orta ölçekli ağları oluşturmak ve bu ağlara destek vermek için gerekli olan bilgi ve beceriyi sağlamanın yanı sıra CCNA sertifikasyon sınavına hazırlanmalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Ayrıca bu eğitim, katılımcıların bir sonraki basamak CCNP sertifikasyon programlarına çalışmaları için gerekli bir basamaktır. Kursun kapsamında ağ teknolojileri kavramına giriş yapılır; OSI referans modeli, TCP/IP protokolü kullanarak haberleşme, 2. katmandaki cihazlar (switchler) ve 3. katmanda çalışan routerlar tanıtılır. 3. katmandaki cihazlar öğretildikten sonra internet üzerindeki herhangi bir web sitesi veya uzaktaki bir ofise bağlanabilmek için gerekli olan WAN (wide area network) ve routing teknolojileri işlenir.

Sınav:

CCNA sertifikasına sahip olabilmek için eğitim sonrası katılımcıların 200-301 kodlu sınava girmeleri gerekmektedir.

Eğitim İçeriği
Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

Bu kurs tamamlandığında, katılımcılar çeşitli Cisco cihazlarını konfigüre edebilecekler, yapılmış konfigürasyonları kontrol ederek problemlere çözüm sağlayabilecekler ve gereken bakımları yapabileceklerdir. Eğitimler CCSI ve CCIE sertifikasına sahip eğitmenler tarafından verilecektir.

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: