BT Akademi Hakkında

Şirket Profili

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve Türkiye’nin saygın kurumlarının bilişim projelerine danışmanlık hizmeti veren BT Akademi uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır.

banner-nav

BT Akademi, bilişim sektöründe “değer üreten ve iş hayatında geçerliliği olan öğrenim” eksiğini görerek 2005 yılında kurulmuştur. Uzman kadrosuyla BT Akademi, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar. 2005’ten bu yana; 600’den fazla kurum ve bu kurumlarda çalışan 100.000’den fazla profesyonele eğitim ve danışmanlık hizmeti sunan BT Akademi; verdiği kariyer ve sertifikasyon eğitimleri ile bugün çoğu üst düzey yönetici olarak çalışan 50.000’in üzerinde bilişim profesyonelini sektöre kazandırmıştır.

BT Akademi, Kariyer/Sertifikasyon ve Uzmanlık Eğitimlerinin tamamında; sadece birer eğitmen olmayan, aynı zamanda birer akademisyen, yazar, proje yöneticisi, danışman, sektörde aktif görev alan ve alanında uluslararası geçerliliği olan sertifikalara sahip eğitmenlerle hizmet sunmaktadır. Bu yanıyla; gerçek hayat deneyimlerini BT Akademi’yi tercih eden bireylerle paylaşarak, İŞ’e yarayan eğitim hizmeti ile sektörde fark yaratmaktadır.

banner-nav

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve Türkiye’nin saygın kurumlarının bilişim projelerine danışmanlık hizmeti veren BT Akademi uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. BT Akademi danışmanları yurtdışı eğitimlerine sıkça katılarak, henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini ve uluslararası yetkinliklerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız; edindikleri tecrübe ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

Her öğrenci için özel PC imkânı sunan BT Akademi, 800m2 alana kurulmuş ve yaklaşık 500m2 alanı eğitim hizmeti için ayırmıştır. 2009 yılından bu yana, “Microsoft Learning Partner” unvanına sahip olan BT Akademi, aynı zamanda Pearson VUE’nin yetkili sınav merkezidir.

Ülkenin önde gelen global markalarına eğitim veren danışmanlarıyla BT Akademi,

Kariyer Eğitimleri

 • Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
 • Sistem Uzmanlığı (MCSE)
 • Network Uzmanlığı (CCNA, CCNP)

Uzmanlık Eğitimleri

 • Yazılım Eğitimleri
 • İleri Yazılım Eğitimleri
 • Veritabanı ve Raporlama Eğitimleri
 • İş Çözümleri ve İş Analizi Eğitimleri
 • Yazılım Mühendisliği Yönetim Eğitimleri
 • Proje Yönetimi Eğitimleri
 • Sistem Eğitimleri
 • Network Eğitimleri
 • Microsoft Office Eğitimleri

alanlarında eğitim hizmeti sunmaktadır.

Eğitim hizmetimizden; genel katılıma açık eğitim takvimimize kayıt yaptırarak veya firmanıza özel grup eğitimi alarak yararlanabilirsiniz.

Neden BT Akademi'de Eğitim Almalısınız?

BT Akademi; bilişim alanında verdiği kariyer/sertifikasyon ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra kurumsal gereksinimlere de çözümler sunarken, güvenilirliğini sürekli kılan özgün bir eğitim sistematiği ile hizmet vermektedir.

Sizin Gözünüzden Biz

banner-nav banner-nav

Tube - Akademi

banner-nav banner-nav

{{videoTitle}}

{{videoDesc}}

Tümünü Göster

SORUNUZ MU VAR?

0216 342 8010
phone-img

Hemen Başvurun

X

Mesajınız tarafımıza ulaşmıştır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.