Kapat

Microsoft Excel İleri & Expert Seviye Eğitimi

Microsoft Excel İleri & Expert Seviye Eğitimi

Ön Koşul: Microsoft Excel Orta veya İleri seviye bilinmesi tavsiye edilmektedir.

Dağınık verileri düzenlemenize yardımcı olur. En karmaşık hesaplamaları kısa yoldan halletmenizi sağlar.Rapor ve grafik oluşturma noktasında işinizi kolaylaştırır. Karışık verilerin görselleştirilmesine ve daha kolay anlaşılmasına katkı sunar. Bilgisayar üzerinde çalışmak istiyorsanız sizi iş görüşmelerinde bir adım öne çıkarır. Öz geçmişinizin daha donanımlı bir hale gelmesini sağlar.

Kimler içindir?
• Muhasebe ve finans gibi alanlarda çalışanlar,
• Bilgisayar üzerinden çalışan kişiler,
• Yöneticiler,
• Dijital alanda çalışan kişiler,
• İstatistik ile ilgilenenler,
• Excel’in derinliklerini öğrenmek isteyenler.

Eğitimin Hedefleri:
Ms Excel'in ileri düzeyde kullanıp iş hayatında profesyonelce finansal, veri tabansal, mantıksal vb. çözümler üretip, veri yığınlarını düzenleyip, satış ve stok işlemlerini Ms Excel kitaplarından yönetmeyi, kar maksimizasyonu ve maliyet minizasyonu işlemlerini öğrenmek isteyen bir katılımcı kitlesini hedefler.

Sertifika:
Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: