Kariyer Eğitimleri

Kariyer Eğitimleri

BT Akademi, geliştirmiş olduğu uygulamaya dayalı ve özgün eğitim metodolojisiyle bireylere; Yazılım, Sistem ve Network kategorilerinde uluslararası geçerliliği olan ve İŞ’e yarayan Sertifikalı Kariyer Eğitimleri sunmaktadır.

banner-nav

BT Akademi Kariyer Eğitimleri’ni tercih eden katılımcılar, Bilişim Profesyoneli olmak için attıkları bu önemli adımda; Türkiye’nin önde gelen global markalarına hizmet veren danışmanlardan eğitim alma fırsatını yakalar. Aynı zamanda birer akademisyen, yazar, proje yöneticisi ve kurumsal danışman olan BT Akademi eğitmenlerinin, ezberden uzak eğitim anlayışı ile uluslararası standartlarda verdiği kariyer eğitimlerinde gerçekleştirilen projeler ve uygulamalar ile iş yaşamına hazırlanırlar. Tüm bu eğitim sürecinden sonra katılımcılar, iş dünyasının aranan bireyleri olmakla kalmayıp, sahip oldukları farklı yetkinlikler sayesinde istedikleri pozisyonlar için bir adım önde olma avantajını yakalamaktadırlar.

Neden BT Akademi'de Eğitim Almalısınız?

BT Akademi; bilişim alanında verdiği kariyer/sertifikasyon ve uzmanlık eğitimlerinin yanı sıra kurumsal gereksinimlere de çözümler sunarken, güvenilirliğini sürekli kılan özgün bir eğitim sistematiği ile hizmet vermektedir.

Sizin Gözünüzden Biz

banner-nav banner-nav

Tube - Akademi

banner-nav banner-nav

{{videoTitle}}

{{videoDesc}}

Tümünü Göster

SORUNUZ MU VAR?

0216 342 8010
phone-img

Hemen Başvurun

X

Mesajınız tarafımıza ulaşmıştır. Müşteri temsilcilerimiz sizinle en kısa sürede irtibata geçecektir.