.NET ve MS SQL ile Web Uygulaması Geliştirme Eğitimi

Ön Koşul

Bu Eğitimin Herhangi Bir Ön Koşulu Yoktur.

Eğitim Hakkında

Profesyonel ASP.NET geliştiricisi yetiştirmeyi hedefleyen program C# dilinin de temel ve ileri düzey konularını ele alıyor. C# Akademi ve ASP.NET Akademi'nin web odaklı birleşiminden oluşmaktadır.

Pro ASP.NET programında profesyonel bir şekilde C# ile ASP.NET programcısı yetiştirilecektir.

Pro ASP.NET programı, C# programlama dili üzerine kurulmuştur. Nesne yönelimli programlama teknikleri, detaylarıyla ele alınacaktır. C# dili anlatıldıktan sonra temel veritabanı işlemleri yapabilmek için temel SQL bilgisi verilecek ve ardından ADO.NET ve ASP.NET anlatılacaktır. Programın en önemli noktalarından birisi de AJAX tabanlı web uygulamaları geliştirmek için Microsoft tarafından geliştirilen Asp.Net Ajax program kapsamında olmasıdır. Bu anlamda Ajax Türkiye’de ilk defa bu programla detaylı bir şekilde ele alınacaktır. Pro ASP.NET, C# Akademi ve ASP.NET Akademi programlarının birleşmesinden oluşmuştur. Her iki programa da katılmak isteyen ve web tabanlı uygulama geliştirmek isteyenlerin katılacağı bir programdır. Pro ASP.NET programının amacı ASP.NET Uygulamaları geliştirme aşamasına gelmeden önce C# dilinin temel ve ileri kavramlarının ayrıntılı bir şekilde ele alınmasıdır.

Sertifika:
Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU