Kapat

PMP Sınavı Hazırlık / Tekrar Eğitimi

PMP Sınavı Hazırlık / Tekrar Eğitimi

Ön Koşul: PMP Eğitimi'ne katılmış olmak

Detaylı Proje Yönetimi Eğitimine ihtiyaç duymayan, PMP sınavına girmek için gerekli ön eğitimi daha önce almış olup, sadece sınava hazırlanmak isteyen profesyoneller için hazırladığımız bu eğitimde proje yönetimindeki temel süreçler ve bilgi alanları hatırlatılmakta, önemli metodların üzerinden geçilmektedir.Eğitim dahilinde PMP® sınavına yönelik sınav soruları çözülecek, sınavı geçmek için bir çalışma planı hazırlanacaktır.

Sınava Hazırlık

PMP – Project Management Professional (Yetkin Proje Yöneticisi) sınavında dikkate edilmesi gereken noktalar katılımcılara anlatılır, deneme sınavlar yapılarak katılımcıların soru çözme becerileri artırılır ve cevaplama yaklaşımı pekiştirilir. PMP sınavı genel bilgileri, sınav başvuru süreci ve sınavda dikkat edilmesi gereken noktalar ile ilgili detaylar sunulacaktır.

Sınav Hazırlık Danışmanlığı

PMP – Project Management Professional (Yetkin Proje Yöneticisi) sınavında dikkate edilmesi gereken noktalar katılımcılara anlatılır, zorluk çekilen sorular üzerinden gidilir. Sınav başvuru sürecinde gerekli bilgilerin toplanması ve başvuru formunun doldurulması konusunda katılımcılara destek verilir.

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: