Sıfırdan Sistem Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme ve Geliştirme Programı

Ön Koşul

Eğitime uygunluk için mülakat ve sınav süreçleri bulunmaktadır. Mülakat ve sınavda başarı göstermeniz durumunda Sistem Mühendisi / Uzmanı olma motivasyonu, literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce ve temel bilgisayar bilgisi yeterlidir.

Eğitim Hakkında

Sıfırdan Sistem Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme ve Geliştirme Programı eğitiminin temel amacı; bilişim teknolojileri alanında nitelikli uzmanlar yetiştirmek ve sektörde çalışan, sektöre giriş yapmak isteyen veya kariyerini değiştirmeyi hedefleyen kişilerin kariyer planlamalarına yön vermektir. Sistem Mühendisi & Uzmanı Yetiştirme Programı tüm öğrencilerin giriş seviyesinde bilgiye sahip oldukları düşünülerek tasarlanmıştır. Sıfırdan başlayan eğitimimiz 540 saatlik derslerin minimum %95 ‘ine katılım sağlayan, eğitim esnasında verilen ödevleri eksiksiz yapan ve eğitmen eşliğinde yapılacak projeleri başarıyla tamamlayan tüm öğrencileri Mid/Senior seviyede mezun etmeyi hedeflemektedir. 

Eğitimin Hedeflediği Uluslararası Geçerliliği olan Sertifika Programları
Microsoft Sertifikalı Eğitmenlerimiz (MCT) tarafından verilecek bu eğitimi tamamlayan katılımcılar, aynı zamandaMicrosoft Sertifikasyon sınavlarına girerek Dünya çapında tanınan eğitim sertifikalarına sahip olabileceklerdir.
• Azure Technical Expert
• Azure Administration
• Azure Technical Architect 

Eğitim Ek İmkanları
• Katılım & Başarı Sertifikası
• Ders Saatleri Dışında Ekstra Canlı Destek
• Yapılan Her Dersi Video Kayıttan Takip Edebilme
• %100 Öğrenme Garantisi ve Eğitim Tekrar İmkanı

Sertifikalı Sistem Mühendisi & Uzmanı Nerelerde Çalışabilir?
▪ Büyük Kurum veya Şirketlerin Bilgi Teknolojileri (IT) Bölümlerinde
▪ Sistem ve Network Çözümleri Üreten Şirketlerde
▪ KOBİ’lerin Bilgi İşlem Bölümlerinde
▪ Microsoft İş Ortaklarında
▪ Internet Servis Sağlayıcılarında

Sertifikalı Sistem Mühendisi & Uzmanı Hangi Unvanlarla Çalışabilir?
▪ Microsoft Sistem Mühendisi
▪ Teknik Destek Uzmanı
▪ Sistem Analisti
▪ Teknik Danışman
▪ Sistem Destek Uzmanı
▪ Sistem Uzmanı
▪ Bilgi Teknolojileri Uzmanı
▪ Kıdemli Sistem Uzmanı
▪ Sistem Yöneticisi 

Sertifika:

Eğitimimize %95 oranında katılım gösteren, eğitim müfredatına göre uygulanan sınav/projeleri eksiksiz tamamlayan ve eğitim esnasında aktarılan geri bildirimler doğrultusunda ilgili alanlarda kendisini geliştirerek “İnsan Kaynakları Koçluk & Mentörlük ” süreçlerimize eksiksiz olarak katılan 35 yaşını aşmamış öğrencilerimize “İstihdam Garantisi” ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitimimizi tamamlamanızın ardından İŞKUR’a kayıtlı Özel İstihdam Bürosu olarak 2012 yılından itibaren faaliyetlerini sürdüren şirketimiz CronomHR ( www.cronomhr.com ) sizi iş ortaklarına önerecek ve mülakat süreçlerine dahil olmanızı sağlayarak istihdam edilmenize aracılık edecektir. Eğitimimize %80 oranında katılım gösteren ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projeleri başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz ise dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Katılım Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyurulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU