Kapat

ASP.NET Core MVC Eğitimi

ASP.NET Core MVC Eğitimi

Ön Koşul: Front - End ve ASP.NET MVC (.NET Framework) programlama temel bilgisi

Asp.Net Core farklı platformlarda (cross platform - Windows, Mac ve Linux) çalışabilen web uygulamaları geliştirme kütüphanesidir. Asp.Net Core'un evrimi, Asp.Net MVC'nin endüstride yerleşmiş olduğu zamanda gerçekleşti. Asp.Net MVC web uygulama geliştirme için yeterince olgunlaştığı düşünülse de, Asp.Net Core Framework'un popülerliği ve Asp.Net Core'un birçok özelliği bugün büyük ölçekli kurumsal web uygulamaları geliştirme için ilk tercihtir. Asp.Net MVC'de tecrübeli olsanız bile, Asp.Net MVC Core ile ilgili çalışma bilginiz yok ise, sektörde eksiklik olarak görülebilir. Bugün her web geliştiricisinin kendisini Asp.Net Core'a yükseltmesinin sebebi budur.

Asp.Net Core eğitim kursu, MVC tasarım modelini anlamak ve Asp.Net Core çerçevesinin çeşitli özelliklerini hafif ve platform bağımsız ancak kurumsal web uygulamalarını geliştirmek için uygulamakla başlar. Eğitim Asp.Net Core ve MVC'nin derin bir keşfi ve C#, .Net, Javascript kullanımı ve web geliştirme ile tanıdık geliştiriciler için tasarlanmıştır.

Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda, eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim Hedefleri

  • Net Core 'un en güncel sürümü ile uygulama geliştirmeyi
  • ASP Net Core un en güncel sürümü ile MVC mimarisini
  • ASP Net Core ile Restfull servis geliştirmeyi
  • Geliştirdiğiniz ASP Net Core uygulamları için üyelik sistemi ve güvenliği sağlamayı

 

Kimler Katılmalı ?

MVC web uygulamaları oluşturmak için Microsoft'un ASP.NET Core platformunun gücünden ve esnekliğinden yararlanmak isteyen .NET Geliştiricileri.

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: