ASP.NET Core MVC Eğitimi

Ön Koşul

Front - End ve ASP.NET MVC (.NET Framework) Programlama Temel Bilgisi Gerekmektedir.

Eğitim Hakkında

Asp.Net Core farklı platformlarda (cross platform - Windows, Mac ve Linux) çalışabilen web uygulamaları geliştirme kütüphanesidir. Asp.Net Core'un evrimi, Asp.Net MVC'nin endüstride yerleşmiş olduğu zamanda gerçekleşti. Asp.Net MVC web uygulama geliştirme için yeterince olgunlaştığı düşünülse de, Asp.Net Core Framework'un popülerliği ve Asp.Net Core'un birçok özelliği bugün büyük ölçekli kurumsal web uygulamaları geliştirme için ilk tercihtir. Asp.Net MVC'de tecrübeli olsanız bile, Asp.Net MVC Core ile ilgili çalışma bilginiz yok ise, sektörde eksiklik olarak görülebilir. Bugün her web geliştiricisinin kendisini Asp.Net Core'a yükseltmesinin sebebi budur.

Asp.Net Core Kursu Nedir?

Asp.Net Core eğitim kursu, MVC tasarım modelini anlamak ve Asp.Net Core çerçevesinin çeşitli özelliklerini hafif ve platform bağımsız ancak kurumsal web uygulamalarını geliştirmek için uygulamakla başlar. Eğitim Asp.Net Core ve MVC'nin derin bir keşfi ve C#, .Net, Javascript kullanımı ve web geliştirme ile tanıdık geliştiriciler için tasarlanmıştır.


Kimler Katılmalı ?

MVC web uygulamaları oluşturmak için Microsoft'un ASP.NET Core platformunun gücünden ve esnekliğinden yararlanmak isteyen .NET Geliştiricileri katılabilir.

Sertifika:

Eğitimlerimize %80 oranında katılım gösterilmesi ve eğitim müfredatına göre uygulanacak sınav/projelerin başarıyla tamamlanması durumunda,  eğitimin sonunda dijital ve QR kod destekli “BT Akademi Başarı Sertifikası” verilmektedir.

Eğitim İçeriği

Neden Bu Eğitimi Almalısınız ?

.Net Core'un en güncel sürümü ile uygulama geliştirmek
ASP .Net Core'un en güncel sürümü ile MVC mimarisini düzenlemek
ASP .Net Core ile Restfull servis geliştirmek
Geliştirdiğiniz ASP .Net Core uygulamları için üyelik sistemi ve güvenliğini sağlamak

Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Paylaş:
BİZİ ARAYIN
İLETİŞİM FORMU