Kapat

ASP.NET Core MVC Eğitimi

ASP.NET Core MVC Eğitimi

Ön Koşul: C# Bilgisi

Asp.Net Core farklı platformlarda (cross platform - Windows, Mac ve Linux) çalışabilen web uygulamaları geliştirme kütüphanesidir. Asp.Net Core'un evrimi, Asp.Net MVC'nin endüstride yerleşmis olduğu zamanda gerçekleşti. Asp.Net MVC web uygulama geliştirme için yeterince olgunlaştığı düşünülse de, Asp.Net Core Framework'un popülerliği ve Asp.Net Core'un birçok özelliği bugün büyük ölçekli kurumsal web uygulamaları geliştirme için ilk tercihtir.

Asp.Net MVC'de tecrübeli olsanız bile, Asp.Net MVC Core ile ilgili calışma bilginiz yok ise, sektörde eksiklik olarak görülebilir. Bugün her web geliştiricisinin kendisini Asp.Net Core'a yukseltmesinin sebebi budur.

Asp.Net Core eğitim kursu, MVC tasarım modelini anlamak ve Asp.Net Core çerçevesinin çeşitli özelliklerini hafif ve platform bağımsız ancak kurumsal web uygulamalarını geliştirmek için uygulamakla başlar. Eğitim Asp.Net Core ve MVC'nin derin bir keşfi ve C#, .Net, Javascript kullanımı ve web geliştirme ile tanıdık geliştiriciler için tasarlanmıştır.

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: