Kapat

Blockchain Eğitimi ( Ethereum ve Bitcoin Geliştirme )

Blockchain Eğitimi ( Ethereum ve Bitcoin Geliştirme )

Ön Koşul: Yok

BT Akademi ve Cronom Yazılım Kurucuları Sefer Algan ve Oğuz Yağmur tarafından oluşturulan bir günlük eğitim programı "Blockchain'i Tam Anlamalı" bir eğitim olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamalı olarak Ethereum ve Bitcoin Mimarisi üzerinden, Blockchain ağlarıyla konuşan uygulamaların örnek kodlamalarla gösterildiği, Ethereum ağı üzerinde akıllı kontrat oluşturma, veri transferi ve bireylerin kendi tokenlerini oluşturacağı bu eğitimi kaçırmayın.

Blockchain mimarisi hakkında bilgi edinmek isteyen şirket yöneticileri, yazılım geliştiricileri, ICO başlatmak ve kendi kripto para birimini geliştirmek isteyen girişimciler, tedarik zincir yöneticileri, e-ihracat yöneticileri, CEO'lar, bankacılık, finans, satış, pazarlama, BT, IT uzmanları, eğitimciler, danışmanlar, akıllı kontrat ve kripto para sistemlerini çalışan örnekleriyle anlamak isteyen IT uzmanları  için tasarlanmış 1 günlük eşsiz bir eğitimdir.


 

 

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: