Kapat

U.A. Sertifikalı Leading SAFe 5.1 Eğitimi

U.A. Sertifikalı Leading SAFe 5.1 Eğitimi

Ön Koşul: Yok

Scaled Agile Framework®’te yeni misiniz?  Şirketlerin iş çevikliğini nasıl geliştirebileceklerini ve SAFe’in kuruluşunuzda nasıl çalışmasını sağlayacaklarını keşfetmek için Öncü bir SAFe kursuna katılın. SAFe’in kaliteyi, üretkenliği, çalışan bağlılığını ve pazara çıkış süresini iyileştirmenize nasıl yardımcı olduğunu öğreneceksiniz. Tüm kuruluşunuzu aynı net hedefler etrafında nasıl hizalayacağınıza, değer akışını nasıl iyileştireceğinize ve stratejiden teslimata kadar nasıl çalışacağınıza dair bir anlayışa sahip olacaksınız. Şirketleri neyin daha müşteri odaklı yaptığını ve PI planlaması gibi temel SAFe uyum ve planlama olaylarını nasıl yürüteceğinizi öğreneceksiniz.

Kimler İçindir?

Lider SAFe®, size SAFe’in temellerine bir giriş sunar ve Yalın-Çevik dönüşümünüzü güvenle yürütmek için ilke ve uygulamaları sağlar. Kurs ayrıca, dağıtılmış ekiplerle uzak ortamlarda etkili bir şekilde liderlik etmek için ihtiyaç duyduğunuz rehberlik ve araçları da sunar.

Eğitim İçeriği
Önemli Notlar

Program ücretlerine KDV dahil değildir.

Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.

Kontenjan sağlanamadığı durumlarda BT Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.

BT Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Paylaş: